knyga reikšmė

Kas yra knyga? knygà sf. (brus. кнiгa) (2) 1. susiūti popieriaus lapai, kuriuose išspausdinti kokie nors tekstai: Ir arklą, ir knygą į rankas mes imam, kad būtų tėvynė šviesi K.Kors. Knygai – kelią, meilę ir dėmesį! rš. Žmonės ne plėšyti knygas rašo J.Jabl. Ir sūrius dabar iš knygų (kaip knygos rodo) darom J.Jabl. Iš jų širdžių kaip iš knygų gali skaityti J.Jabl. Bičių knỹgo[je] aprašo Ėr. Jei valgydamas skaitysi knygą, tai savo pomėtį suvalgysi Nj. Iš šalelių žvakės dega, aukso knyga ant širdelės JD1233. Vienas yra knygų balsas, bet ne visus lygiai išmokia A.Baran. Nė elementorių, nė šiaip jau lietuviškų knygiukių juk nėra A1884,320. Ans, įsikniaũstęs į knỹgą, beskaitąs J. Knygų apdarytojis R87. Peržvalgytojas knygų (cenzorius) SD23. Knyga nuotartinė (paskvilis) Sut. Knygų stuba (biblioteka) R73. | prk.: Gyvenimo knygą skaityk laps į lapą V.Kudir. ^ Jis kalba kaip iš knygų (labai puikiai, sklandžiai) P.Cvir. 2. susiūti popieriaus lapai kam nors rašyti: Namų knygà DŽ. Lankytojų knygà DŽ. Skundų knyga rš. Pabaudų knyga rš. Mažesnėms prekybos inmonėms nustatoma vesti tik prekių knygą ir knygelės (kvitai) žymėti pajamoms, gaunamoms už parduotas prekes EncIV988. Į tokią mažą knygýtę rašot Snt. 3. kokio nors didesnio veikalo dalis: „Viliaus Karaliaus“ romanas susideda iš dviejų knygų rš.

knyga sinonimai

knyga junginiai

  • didžioji knyga, informacinė knyga, knyga kietais viršeliais, knyga plonu viršeliu, pavartyti/pasklaidyti knygą, pratimų knyga, registracijos knyga, telefono abonentų knyga, telefonų knyga, valgių gaminimo knyga
  • Arabiškoji vaikystės knyga, Biblijos linksmybės (knyga), Biblioteka (knyga), Didžioji knyga, Evangelijos linksmybės (knyga), Gineso rekordų knyga, Hobitas (1937 knyga), Kalėdų nebus (knyga), Kapitalas (knyga), Kopa (1965 knyga), Kvepalai (knyga), Lietuvos raudonoji knyga, Mirusiųjų knyga, Mormono knyga, Paryžiaus katedra (knyga), Penkių žiedų knyga, Permainų knyga, Pradžios knyga, Rašyk (knyga), Soliaris (knyga), Sužeistų širdžių daina (knyga), Urantijos knyga, Šiaurės pašvaistė (knyga), Šindlerio sąrašas (knyga)
Ką reiškia žodis knygadarys? Visi terminai iš raidės K.